Трансільванія : легенди Дракули + «веселі лижі та ковзани»

10 – 15.02.2019 ( на День св.Валентина)

Екскурсійно – гірськолижний тур без нічних переїздів!

неділя, 05.00 – виїзд з м. Рівне. Переїзд за маршрутом Рівне -Тернопіль-Чернівці.Перехід кордону -  Порубне. Мандрівка по північній Румунії. Приїзд в місто-фортецю Сігішоара(Шльоссберг), батьківщину вампіра Влада Дракули. Місто сьогодні – вражаючий ансамбль середньовічної готичної архітектури,який зберігся повністю неушкодженим до нашого часу. Завдяки історичній цінності та значущості місто внесено до списку  Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії є можливість відвідати фамільний будинок лицарського роду Дракулів, в якому в 1431 р. з’явився на світ найвідоміший румунський хлопчик Влад…Екскурсія-прогулянка по місту-фортеці. 19.00 – переїзд  в Пояна Брашов -популярний європейський  курорт  та гірськолижний центр,розташований на висоті  1030 м. Розміщення в готелі.Нічліг.

понеділок, сніданок.Знайомство  з інфраструктурою курорту,катання  на лижах,ковзанах,санках.За бажанням-відпочинок  в сауні. Вільний час(вечеря),нічліг.

вівторок-четвер, сніданок . Відпочинок на курорті , катання на лижах , санках,відвідування Аквапарку. Пропонуємо  екскурсії  в  найвідоміші  туристичні  об’єкти   країни : -замок Дракули- Бран(25 км.).  Побудований на високому пагорбі в 14 ст., як оборона фортеця між Трансільванією та Валахією, ця величезна готична споруда назавжди поєднана з іменем легендарного трансільванського правителя – Владом Дракулом  Цепешом. Сьогодні замок – своєрідний історичний музей, в якому зібрані середньовічні  меблі, зброя, обладунки, предмети побуту 14-15 ст. Це величезне сплетіння лабіринтів та таємних ходів на 4 рівнях, якими можна піти з будови непомітним. Головне – не заблукати самому,адже…  Після оглядин замку є можливість відвідати оригінальний будинок жахів на колоритному місцевому ринку та придбати різноманітні сувеніри та місцеві смаколики(сири,палинку…).  -  Палац Пелеш – одна з найкращих королівських резиденцій Європи(65 км.). Архітектура та внутрішнє оздоблення  гармонійно поєднує гаму часів англійського ренесансу, німецького бароко та французького рококо.  Вільний час, прогулянка   мальовничим парком палацу .Повернення в Пояну Брашов.Нічліг.

п’ятниця, сніданок.Від’їзд додому. При умові гарної погоди – проїзд через каньйон  Бікаш – одне з найгарніших і вражаючих місць в Румунії (Національний парк). Перехід кордону.Зупинка на вечерю на території України. Орієнтовний приїзд в м. Рівне –23.00

Вартість туру : 155 у. о. + 1800 грн. проїзд автобусом (або бусом),проживання  5 ночей із сніданками  в готелі 3 – 4* в Пояна Брашов,відвідування м.Сігішоара(екскурсія),к-н  БІкаш, супровід керівника групи, страхування. Додатково оплачується:  для власників не біометричних паспортів -болгарська мультівіза ,40 є+150 грн.( без особистої подачи,тільки паспорт + фото, діти, студенти,пенсіонери – 5  е + 150грн., екскурсії в Бран (дор. 20 е/ діт.10 е), Пелеш(20 е/10е),особ.витрати,додаткове харчування(вечері в ресторані готеля  6-7 у.о.)

     ТА «Пульсар-тур», м.Рівне, вул. Княгині Ольги, 5, офіс 203-А, т/ф  (0362) 26-46-42, (067) 783-07-70, (099) 654-94-46

WWW.PULSAR-TOUR.COM.UA