Релакс тур в Прикарпаття

П’ятниця.
08-00 виїзд з м.Рівне. Зупинка на сніданок.

По дорозі заїзжаємо на відпочинок у релакс комплекс “Шепільська”.
Унікальний водно-оздоровчий комплекс запропонує програми релаксації та  оздоровленняї, які допоможуть забути про щоденні стреси і поринути у світ краси і здоров’я. До Ваших послуг: 5 басейнів , джакузі ,соляна кімната, банний комплекс (руська парна, турецька баня – Хамам, інфрачервона сауна).

Переїзд у Східницю- популярний бальнеологічний курорт в мальовничих українських Бескидах на висоті 700 м н.р.м, який часто називають українською Швейцарією.Поселення на віллі  «Медова». Вільний час. Знайомство з курортом.Нічліг.

Субота

Сніданок  в кафе «У Наталії» .Вільний час. Відпочинок на курорті.Прогулянка до бюветів мінеральної води «Нафтуся». На курорті розташовано близько 30 джерел різного напрямку лікування. Купання в чанах,  релакс у бані на віллі.
За бажанням рекомендуємо екскурсійно відпочинкову програму на вибір:

-  Національний  Історико-культурний заповідник «Ту стань» та етноринок.  Тустань – фортеця Карпатської лінії оборони Київської русі, яку було споруджено  в ІХ столітті на скелях давньоруського міста Урич. Її призначенням був митний контроль на «шовковому» та «соляному» шляхах. Фортеця – унікальна споруда що не має аналогів у світі. Після відвідування заповідника є можливість поласувати грибною юшкою та міцними напоями місцевого виробництва .

-  Переїзд до Національного природного парку «Сколівські Бескиди» водоспад Кам’янка та Журавли́не (Мертве) о́зеро .

-  Підйом на г.Високий верх (1240 м.) на найдовшому витягу українських карпат Захар Беркут  + Писана криниця О.Довбуша.

-  Прогулянка на г.Маківка (Меморіал Україським Січовим Стрільцям).

Неділя.

Сніданок. Виселення з готелю. Від’їзд додому.
По дорозі пропонуємо на вибір:

-  Відвідування скельного монастиря «Розгірче».  Цілий монастирський комплекс який знаходиться в печерах і представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть + панорамний  екстрім-міст через річку Стрий (400м).    

            –    свята Гора Страдч – згідно з папською буллою це місце широко відоме за межами України і наділене повним відпустом на кожень день у році.Участь у Страдецький Хресній ході прирівнюється за своїми  заслугами до участі у Єрусалимському Хресному Ході, яким колись пройшов      Ісус     Христос.
Вартість туру: 1275 грн. та 1050 грн. діти до 12р.: проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі; проживання на віллі  2-, 3-, 4-місні номери; сніданки в кафе «У Наталії»;супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Додатково оплачується:

Водоспад Кам’янка – 10 грн. екозбір; чани: 150-170 грн. з особи; баня – 400 грн. (2 год. До 6 осіб)

База відпочинку «Шепільська». – дорослий 180 грн. 1 година,кожна наступна година – 90 грн.     Діти від 6 до 12 років – 90 грн., кожна наступна – 50 грн. Діти до 6 років – безкоштовно;

Наскельне місто-фортеця Тустань – 65 грн, дит. 35 грн;