Новий рік в Закарпатті

                                     Закарпаття на Новий Рік !    

                                                     Всі екскурсії у вартості туру! Термальні купальні  «Косино» у вартості туру                                                              30.12.20 – 02.01.21

 

30.12.20 Середа
8:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова. Виїзд зі Львова. Переїзд в с. Карпати.
Відвідання замку Шенборн, який був збудований у 1890 – 1895 роках. Свою історію палац почав з невеличкого дерев’яного будиночка, які датований 1840 роком. Знаходився він в урочищі Берегвар, яким володіли графи Шенборнів. Відповідно через це його називають по різному. А сам замок, який ви можете побачити на власні очі, збудований графом з сім’ї Шенборнів Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом. Мисливський замок Шенборна – прикраса Закарпаття. Цей замок унікальний своєю астрономічною структурою: у нього 365 вікон (кількість днів в році), 52 кімнати (тижнів), 12 входів (місяців)… Переїзд в Мукачево. Оглядова екскурсія по Мукачевоз відвіданням замку „Паланок” – найпотужнішої фортеці України, який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні.Також оглянемо визначні пам’ятки дзвіницю Св. Мартина, Міську Ратушу, пам’ятник Кирила та Мефодія та ін. Поселення в готель. Вільний час .31.12.20 Четвер
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Ужгород.
Оглядова екскурсія по Ужгороду – одному з найколоритніших міст Закарпаття. Під час екскурсії ми відвідаємо Ужгородський замок – колишній родинний маєток італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, музей архітектури і побуту під відкритим небом, найвідоміший храм міста Кафедральний собор, Горянську Ротонду 19 ст., прогуляємось найбільшою в Європі липовою алеєю – вул. Корзо. Переїзд в Палинчарню (с. Мінай) – це підприємство, що має на меті відродження «палинковаріння», удосконалення славного міцного напою і при цьому максимальне збереження його природного плодового аромату, упровадження культури споживання справжніх фруктових дистилятів. Дегустація натуральної закарпатської палинки. Повернення в готель. Вільний час.    ЗУСТРІЧ НОВОГО 2021 РОКУ!!!

01.01.21 П’ятниця
Сніданок в ресторані готелю.
Переїзд в Косино.  Купання в «Термальних водах «Косино»: п`ять басейнів, три з них термальні. Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55°C, охолоджується до +41°C і подається у басейни. Перлиною комплексу є єдиний в Україні цілющий фонтан-ілюзія з кавою, вином, пивом і паленкою, а також аквапарк. Переїзд в Берегове. Дегустація найкращих вин Закарпаття у Шато Чизай. Тут ми дізнаємось про унікальну культуру Закарпатського виноробства.                 Повернення в готель. Вільний час.

02.01.21 Субота
Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю.
Переїзд на гірськолижний курорт “Плай”. Вільний час для катання на лижах (при наявності снігу) або відвідання спа-центру.
Або автобусно-пішохідна екскурсія по місту “Вулицями старого Львова”: Ви прогуляєтесь вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок (Ратушу, Чорну Кам’яницю), Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели Домініканців та Бернардинів…Вільний час, який Ви зможете використати купуючи сувеніри, львівські цукерки (Світоч) та неодмінно – львівську каву.

 

Ціна за 1 особу (при 2-місному поселенні):
в номері двомісний економ 4250 грн.в номері двомісний стандарт 4550 грн.
в номері категорії люкс мансарда 4700 грн. Доплата за одномісне розміщення - 700 грн. Додаткові місця можливі лише в номері люкс мансарда. Дорослий на додатковому місці 4050 грн. Дитина до 12 років на додатковому місці 3250 грн. (термальні басейни оплачуються додатково за дітей зростом вище 150 см – 450 грн).

 

У вартість включено:
• Проживання в готелі 4* (3 ночі, 2-місні номери з вигодами)
• Харчування-сніданки
• Транспортне обслуговування
• Екскурсійне обслуговування з гідом згідно програми
• Купання в термальних басейнах Косино
• страхівка

 

Додатково оплачується:
• вхідні квитки по програмі
• дегустація палинки та вина
• обіди та вечері
• Новорічна програма