Чорногорія. Балканський Експрес

(Вся Чорногорія в одному турі!!!)

Авіа + автобус!

10 днів

26.09 – 05.10.2021

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

 

День 1
неділя
Авіапереліт  Львів-Тіват 11.50-12.30
Трансфер в м. Ульцинь
Поселення. Вільний день. Пропонуємо пішохідну єкскурсію , колоритними вуличками старого міста Ульцинь . Рекомендуємо відпочити на унікальних пляжах курорту Велика Плаза  з чорним піском котрі приваблять вашу увагу саме в цьому курорті, також варто відвідати пляж Ада Бояна.
Ночівля.
День 2
понеділок
Сніданок. Вільний день.
За бажанням пропонуємо факультативну екскурсію в Албанію.
Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть.
Першим зустрічає гостей місто Шкодер, яке розташоване на березі Скадарського озера. Це одне з найстаріших міст країни, історія якого розпочинається у IV ст. до н. е. Візитною карточкою Шкодера є старовинна фортеця Розафа.
Екскурсія продовжується у столиці Албанії — Тірані. Місто було засноване у 1614 р. османським генералом Сулейманом Пашою Барджині. Сьогодні Тірана є не тільки адміністративним центром країни, але й осередком албанського мистецтва, культури та релігії. Визначними архітектурними пам’ятками Тирани є ансамбль площі Скендербега, мечеть Ефем Бея, вежа з годинником.
Повернення в м. Ульцинь. Ночівля
 День 3
вівторок
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Будва
По маршруту ми зможемо оцінити красу міст  Бар, Святий Стефан, Рафаїловічі. Будва
Зможемо поглянути на місто-привид Бар, руїни якого представляють історичну цінність.
Святий Стефан - одне з найдивовижніших місць в Чорногорії. Він закритий від відвідування – тут знаходиться елітний курорт. Але для того, щоб насолодитися красою Святого Стефана, не обов’язково відвідувати сам острів. Туристи можуть насолодитися панорамою….
Прибуття в м. Будва . Вечірня прогулянка м. Будва .
Під час цієї екскурсії туристи матимуть можливість ознайомитись із традиціями та звичаями мешканців міста, дізнатися про особливості національної кухні, побачити пляжі, розважальні заклади, сувенірні лавки тощо. Серце Будви – Старі Град, старовинна частина міста. Це невеликий куточок типової середземноморської архітектури, оточений міцними мурами і пронизаний вузенькими вуличками.
Поселення. Ночівля
 День 4

середа

Сніданок. Екскурсія Боко-Которська затока.
Подорож на кораблику по найбільшій бухті Адріатичного моря. Відвідування одного з найдавніших міст Чорногорії — м.Котор, яке внесене в світову спадщину ЮНЕСКО, єдиного на Адріатиці рукотворного острова Богородиця на Рифі.  Протягом подорожі Ви почуєте багато захоплюючих історій, отримаєте велику кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень, а також зробите неймовірні фото на фоні мальовничих краєвидів моря, затоки і гір. Це одна з найкращих ескурсій в Чорногорії, яку наполегливо рекомендуємо відвідати!!!
Ночівля.
День 5
четвер
Сніданок. Виселення з готелю.Переїзд в Герцег Нові. Поселення
Пропонуємо екскурсію містом- Герцег-Нові — «Сад Чорногорії», форт піратів і розбійників, де сплелися воєдино історія, архітектура і розкішна природа. Екскурсія по місту: Старе місто з мальовничою площею Беллавіста, Собор Архангела Михайла, Кривава і білосніжна годинні башти, міська кріпосна стіна з неймовірним видом, набережна, колоритні вузькі вулички і каскади будинків з черепичними дахами…. Огляд морської Фортеці – Форта Маре .
Вільний час в місті. Ночівля.
 День 6
п’ятниця

 

СніданокЕкскурсія в Дубровнік
Пропонуємо факультативну екскурсію в Дубровник — місто у південній частині Хорватії, на узбережжі Адріатичного моря, відомий міжнародний курорт і великий морський порт. Це місто має багату історію, століттями Дубровник існував як окрема держава, що була здатна протистояти Венеціанській республіці.
До наших часів тут збереглася приголомшива архітектурна спадщина, яка гармонює із красою навколишньої природи. Саме тому Дубровник справедливо називають “Перлиною Адріатики”.
Старе місто, яке розташоване в межах масивної оборонної стіни, набуло свого вигляду в XVII ст. і являє собою яскравий взірець класичного середньовічного середземноморського міста. Центральна вулиця міста називається Страдун, це улюблене місце прогулянок туристів і жителів міста. Поруч розташовані славетні пам’ятки архітектури Дубровника: Князівський палац, Францисканський і Домініканський монастирі, Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, площа Ложа…
Ночівля .
День 7
субота

 

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Жабляк, курортне містечко, яке славиться своїм гірськолижним курортом, дорогою до Жабляку -зупинка на мості Джурджевіч, зіплайн,  прогулянка до Чорного озера
У національному парку Дурмітор неподалік від каньйону Тара є унікальне льодовикове озеро. Чорне озеро знаходиться в красивому відокремленому куточку парку, можна буде помилуватись красою озера в якому відображаються чорні гори , саме тому і назвали озеро від його відображення..
Для екстремальних туристів пропонуємо Зіплайн на мосту Джурджевича який використовується вже десятиліття. Зіплайн називають сьогодні тарзанкою, аналог моста використовують для розваг. Конструкція являє канат з перевіреної стали, що з’єднує два пагорба на висоті 170 метрів над річкою. Коли з’явився міст, систему стали використовувати в якості розважального атракціону. Туристи катаються тут, отримують море позитивних емоцій та адреналіну….
Зможемо побачити Каньйон Тара занесений в книгу рекордів як найглибший в Європі і другий за висотою в світі , помиливатись красою поєднання гір , канйому і ріки Тара….
Прибуття в м. Жабляк .Поселення. Ночівля
День 8
неділя
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м. Бєлград
Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Белграду з відвідуванням відомої Кнез-Міхайлової вулиці, Калемегдану, Соборної церкви, Оперного театру… Вільний час.
Ночівля.
День 9
понеділок
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Будапешт.
Пропонуємо екскурсію по м. Будапешт, де для бажаючих  екскурсія «Таємнича Буда» . Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта… Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями… Будайська фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і… і сам Королівський Палац! Саме звідси відкривається чарівна панорама столиці колишньої Австро-Угорської імперії, з виглядом на Дунай та легендарний і величний Парламент.
Прогулянка на кораблику. Ночівля.
День 10
вівторок
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до м.Львів
Прибуття до Львова ввечері

В програмі туру можливі зміни

Вартість туру 11 200 грн.

 

У вартість включено:
- авіапереліт Львів-Тіват (в одну сторону)
- груповий трансфер
- проживання  в Чорногорії 2 ночі- Ульцинь, 2 ночі Будва, Герцег- Нові 2 ночі
- Жабляк 1 ніч
- Бєлград 1 ніч
- Будапешт 1 ніч
- сніданки в готелях згідно програми
- проїзд автобусом

Додатково оплата:
- Медичне страхування
- Факультативні екскурсії